September

Trh starožitností
2. september 2023
Ak si chcete skrášliť byt, dom alebo záhradu nejakým starožitným kúskom, tak neváhajte a príďte na hrad Červený Kameň. Nielen milovníkov starožitností opäť radi privítame v predhradí Červeného Kameňa na Trhu starožitností v sobotu 2. septembra 2023.

Kráľova metresa. Zamlčaný osud Marianny Pálffy (divadelné predstavenie)
2. september 2023
Hlavné scénické podujatie sezóny predstaví v priestoroch hradného podzemia dvoch najvýznamnejších Pálffyovcov v dejinách tohto rodu, Mikuláša a Jána. Dvaja bratia, ktorí dosiahli nemožné len za cenu obrovských osobných strát, stoja na vrchole svojej kariéry pred najťažšou otázkou – ako chceme, aby si nás zapamätali dejiny? Rovnakú otázku si kladie vzdelanec a polyhistor Matej Bel, ktorého osud drží palatín Pálffy v rukách.

Trh starožitností
23. september 2023
Ak si chcete skrášliť byt, dom alebo záhradu nejakým starožitným kúskom, tak neváhajte a príďte na hrad Červený Kameň. Nielen milovníkov starožitností opäť radi privítame v predhradí Červeného Kameňa na Trhu starožitností v sobotu 23. septembra 2023.

Dožinky
30. september 2023
Bodkou za letom budú červenokamenské Dožinky. Vďaka nim sa spolu s vami rozlúčime so všetkým, čo hlavná sezóna na Červenom Kameni ponúkla. V atmosfére dožinkovskej vďaky za „kultúrnu úrodu“ ostatného roka vám prinesieme kultúrny, umelecký i odborný program, trhy na nádvorí hradu a symbolicky tiež uzavrieme naše výstavy, aby sme vám ich na budúci rok mohli otvoriť zas v novom šate.