Pracovná ponuka

Pracovná pozícia – upratovačka

Miesto práce
SNM-Múzeum Červený Kameň Hrad Červený Kameň, 900 89 Častá

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
01.03.2024

Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Základná zložka mzdy pracovníka bez praxe pre daný úväzok je 800 €, k základnej zložke mzdy sa pripočítava prax podľa odpracovaných rokov, možnosť priznania osobného príplatku a príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatok.

Náplň práce

  • bežné upratovanie interiérov múzea a ďalších objektov ako aj prístupových komunikácií k nim
  • vynášanie odpadkov
  • čistenie kobercov vysávaním
  • čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení
  • čistenie okien, interiérov
  • upratovanie kancelárií

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikatívnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • práca v nepretržitom režime vrátane víkendov a sviatkov
  • ochota pracovať na zmeny

Svoje životopisy zasielajte do 15. marca 2024  e-mailom  na adresu: sekretariatmck@snm.sk
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.