Marec

Pondelok – zatvorené
Utorok – Nedeľa: 9.30 – 15.30 hod.

SNM-Múzeum Červený Kameň bude pre verejnosť dočasne zatvorené.

Slovenské národné múzeum (SNM) z preventívnych dôvodov pred šírením nákazy koronavírusu (Covid-19) na Slovensku s okamžitou platnosťou uzatvára pre návštevníkov expozície, výstavy, knižnice a badateľne vo všetkých špecializovaných múzeách SNM na Slovensku. Toto nariadenie platí na dobu nerčitú.

Ďakujeme za porozumenie.

 

Veľký okruh so sprievodcom (75 minút)
  • prehliadka hradných interiérov a hradného podzemia
  • pre neobjednané skupiny a individuálnych návštevníkov začína prehliadka v slovenskom jazyku o 9.30, 11.30, 13.30 a 15.30 hod.
Malý okruh so sprievodcom (60 minút)
  • prehliadka hradných interiérov
  • pre neobjednané skupiny a individuálnych návštevníkov začína prehliadka v slovenskom jazyku o 9.30, 11.30, 13.30 a 15.30 hod.

Maximálny počet v jednej skupine je 45 osôb.

Ak prídete s organizovanou skupinou:
  • s 10 a viac členmi ponúkame Vám možnosť ísť na prehliadku samostatne – teda bez prítomnosti iných návštevníkov – je však nevyhnutné objednať sa minimálne 7 kalendárnych dní vopred a dohodnúť si presný čas prehliadky mimo vyhradený čas pre neobjednaných návštevníkov.

  • s menej ako 10 členmi a máte záujem ísť na prehliadku samostatne – teda bez prítomnosti a iných návštevníkov – ponúkame Vám túto možnosť za doplatok na vstupnom 20.00 € na celú skupinu, je však nevyhnutné objednať sa minimálne 7 kalendárnych dní vopred a dohodnúť si presný čas prehliadky mimo vyhradený čas pre neobjednaných návštevníkov.